Hotel ForZa to idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo.

Hotel Forza to miejsce, które od początku robi bardzo duże wrażenie. Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią. Designerski obiekt urzeka swą elegancją, jak również wysokim standardem oferowanych usług.  Żaden element nie znalazł się tutaj z przypadku. Dbamy o to, aby wyposażenie pełniło funkcję praktyczną, ale też zachwycało swoim pięknem.

Doskonała lokalizacja

Hotel znajduję się przy głównych szlakach komunikacyjnych Poznania oraz w sąsiedztwie centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich – sprawia, że Hotel ForZa stanowi idealną przestrzeń do dialogu i nawiązywania relacji biznesowych, opartych na partnerstwie.

Zaraz obok Hotelu znajdują się takie sklepy jak Lidl czy Netto. W promieniu 200m znajdziemy również stację benzynową oraz różnego rodzaju punkty usługowe. W razie ochoty na spacer po parku, po ciężkim dniu pracy, w czasie 15 minut, dojdziemy do Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, cechującego się niezwykle różnorodną przyrodą ze stawem pośrodku. W niecałe 10 minut dojedziemy do Parku Cytadela, który jest największym parkiem w Poznaniu z wieloma atrakcjami turystycznymi. W odległości 2km od hotelu, znajduje się także zejście na łąki nadwarciańskie, z których możemy zaobserwować płynącą nieopodal Wartę. Natomiast 5 minut drogi od Hotelu znajdziemy również galerię handlową Poznań PLAZA, gdzie możemy się zaopatrzyć w rzeczy, których zapomnieliśmy spakować.

KOMFORTOWE POKOJE

WYGODNE, PRZESTRONNE, DOSTOSOWANE DO PRACY W DELEGACJI

Każdy z pokoi została wyposażony w biurko do pracy, bezprzewodowy internet, minibar (opcja), komfortowe łóżka, zestaw kawy oraz herbaty.

Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał kompleksu i okolicy w organizacji dodatkowych atrakcji, jakie towarzyszyć mogą konferencjom,szkoleniom lub paro dniowym szkoleniom biznesowym. Np. wycieczka rowerowa dla miłośników aktywności lub warsztaty kulinarne dla wyczerpanych całodzienną pracą.

BEZPŁATNY, MONITOROWANY PARKING

ABYŚ TWÓJ SAMOCHÓD STAŁ BEZPIECZNIE I BLISKO CIEBIE

Hotel posiada bezpłatny, dozorowany i monitorowany parking mogący pomieścić ponad 30 aut osobowych.
Dzięki temu możesz spędzać czas w Hotelu czy Restauracji bez zmartwień, że podejrzane osoby będą się kręcić wokół Twojego samochodu.

Zaawansowany system monitoringu pozwala na wysokiej klasy dozorowanie parkingu przez nasz specjalnie przeszkolony personel.

ZAPLECZE KONFERENCYJNE

GDZIE MOŻESZ ZAPROSIĆ SWOICH KONTRAHENTÓW

Pozwalające na organizację szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych lub eventów.

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 6 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem, daje to wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

STAŁA WSPÓŁPRACA

ATRAKCYJNE CENY I DOGODNE WARUNKI

Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy korporacyjnej gwarantującej atrakcyjne ceny noclegów oraz sal szkoleniowych. Dzięki partnerstwie Państwa konferencje zawsze stają na pierwszym miejsci w ustalaniu rocznego kalendarza.

RESTAURACJA FORTEZZA

PYSZNE DANIA PO CIĘŻKIM DNIU PRACY

Zadbamy o podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Wyśmienite dania kuchni polskiej, włoskiej i bawarskiej. Potrawy przygotowujemy tylko z naturalnych i świeżych składników. Możemy zorganizować uroczystości na dużej sali bankietowej (do 100 osób) lub przy kameralnym gronie w komnatach restauracji.

Masz pytania? Napisz do nas!