POBYT BIZNESOWY
Aby Twoja podróż służbowa przebiegała bez przeszkód…
Hotel ForZa ***
Restauracja Fortezza
Hotel ForZa*** pokoje / rooms
Hotel ForZa*** pokoje / rooms
Pergola/Strefa Chillout
Hotel ForZa***
Hotel ForZa*** to idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo

Hotel Forza*** to miejsce, które od początku robi bardzo duże wrażenie. Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny obiekt pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią i nowoczesnością jednocześnie. Designerski obiekt urzeka swą elegancją, jak również wysokim standardem oferowanych usług. Żaden element nie znalazł się tutaj przypadkiem. Dbamy o to, aby wyposażenie pełniło funkcję praktyczną ale też zachwycało swoim pięknem.

Hotel ForZa***
Hotel ForZa*** doskonała lokalizacja / perfect location
Doskonała lokalizacja

Hotel znajduję się przy głównych szlakach komunikacyjnych Poznania oraz w sąsiedztwie centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Sprawia to, że Hotel ForZa*** stanowi idealne miejsce na potrzeby biznesu: jest blisko najważniejszych biznesowo miejsc w mieście przy okazji jednak odpowiednio daleko od zgiełku miasta, zapewniając spokój i dobre warunki do robienia biznesu.

Zaraz obok Hotelu znajdują się sklepy największych sieci handlowych: Lidl, Biedronka, Netto, Chata Polska i inne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również stacja benzynowa oraz różnego rodzaju punkty usługowe. W razie ochoty na spacer po parku, po ciężkim dniu pracy, w niecałe 10 minut dojedziemy do Parku Cytadela, który jest największym parkiem w Poznaniu z wieloma atrakcjami turystycznymi. Dosłownie 10 minut drogi od Hotelu znajdziemy również galerię handlową Poznań Plaza z dużą ilością sklepów czołowych marek od odzieży począwszy, na elektronice skończywszy.

Uważnie dobieraliśmy lokalizację naszego Hotelu. Do ścisłego centrum miasta jest niedaleko a do najbliższej leśniczówki (tak! leśniczówki!) można dojść piechotą w około 30 minut.

Biznes, natura, spokój, skupienie…

Hotel ForZa*** pokoje / rooms
Hotel ForZa*** pokoje / rooms
Pokoje hotelowe

24 nowoczesne i komfortowe pokoje hotelowe w kategorii Comfort i De Luxe. Pokoje, które proponujemy naszym Gościom, zostały starannie przygotowane i wyposażone we wszelkie, niezbędne udogodnienia – także biznesowe. Designerskie pokoję urzekają swą elegancją, jak również wysokim standardem wykończenia. Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny hotel pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią i nowoczesnością rónocześnie.

Hotel ForZa*** bezpłatny, strzeżony parking / free, guarded car park
Bezpłatny, monitorowany parking.
Abyś Twój samochód stał bezpiecznie i blisko Ciebie.

Hotel posiada bezpłatny, dozorowany i monitorowany parking mogący pomieścić ponad 30 aut osobowych. Dzięki temu możesz spędzać czas w Hotelu czy Restauracji bez zmartwień, że podejrzane osoby będą się kręcić wokół Twojego samochodu.

Zaawansowany system monitoringu pozwala na wysokiej klasy dozorowanie parkingu przez nasz specjalnie przeszkolony personel.

Hotel ForZa*** konferencje / conferences
Sale konferencyjne i szkoleniowe.
Pomieszczenia na małe i duże spotkania.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji konferencji w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych wnętrzach fortyfikacji. Zadbamy o profesjonalne przygotowanie konferencji/szkolenia, od wyposażenia sali po zaplecze gastronomiczne. Dysponujemy 6 salami konferencyjno-szkoleniowymi o łącznej powierzchni ponad 500 m². Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

Hotel ForZa*** konferencje / conferences
Hotel ForZa*** konferencje / conferences
Hotel ForZa *** śniadanie
Hotel ForZa*** pokoje / rooms
Stała współpraca.
Atrakcyjne ceny i dogodne warunki.

Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy korporacyjnej gwarantującej atrakcyjne ceny noclegów oraz sal szkoleniowych. Dzięki partnerstwie Państwa konferencje zawsze stają na pierwszym miejscu w ustalaniu rocznego kalendarza imprez firmowych.

Hotel ForZa ***
Restauracja Fortezza
Hotel ForZa*** konferencje / conferences
Restauracja Fortezza.
Doświadczenie w imprezach firmowych.

Zorganizowaliśmy setki imprez i bankietów firmowych. Firmowe wigilie są naszą specjalnością. Oferujemy kompleksową obsługę firmowego wydarzenia: zadbamy o podniebienie i wypoczynek oraz sen Twoich Gości. Możemy zorganizować uroczystości na dużej sali bankietowej (do 100 osób) lub dla bardziej kameralnego grona – w komnatach restauracji.

Hotel ForZa*** Restauracja Fortezza / Fortezza Restaurant
Restauracja Fortezza
Restauracja Fortezza