Hotel ForZa oferuje możliwość współpracy na zasadzie umowy korporacyjnej bez limitów.

Hotel ForZa oferuje korzystne rozwiązania dla klientów biznesowych, pozwalające na optymalizację kosztów noclegów i proponowanych przez nas ofert dodatkowych.

W przypadku regularnych rezerwacji pokoi hotelowych dokonywanych przez Państwa firmę, mogą Państwo zostać naszym partnerem korporacyjnym, zamawiając pokoje po specjalnych cenach. Umowa korporacyjna gwarantuje stałe ceny przez cały okres jej trwania oraz dogodne formy płatności, również dla kooperantów.

Umowa uwzględnia cennik pokojów i sal konferencyjnych.

CO OFERUJEMY?

24 NOWOCZESNE I KOMFORTOWE POKOJE HOTELOWE W KATEGORII COMFORT I DE LUX

Pokoje, które proponujemy naszym Gościom, zostały starannie przygotowane i wyposażone we wszelkie, niezbędne udogodnienia, designerskie pokoję urzekają swą elegancją, jak i również wysokim standardem wykończenia . Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny hotel pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią.

SALE KONFERENCYJNE I SZKOLENIOWE

POMIESZCZENIA NA MAŁE I DUŻE SPOTKANIA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji konferencji w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych wnętrzach fortyfikacji.
Zadbamy o profesjonalnie przygotowanie konferencji/szkolenia, od wyposażenia sali po zaplecze gastronomiczne. Dysponujemy 6 salami konferencyjno-szkoleniowymi o łącznej powierzchni ponad 500 m².

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

BANKIETY, UROCZYSTOŚCI FIRMOWE

ORGANIZACJA WYDARZEŃ FIRMOWYCH

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji bankietów w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych wnętrzach fortyfikacji.
Zadbamy o profesjonalnie przygotowanie firmowego bankietu. W tym unikalnym, historycznym miejscu oferujemy Państwu świetną kuchnię i przestrzeń wystarczającą do organizacji bankietów . Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

RESTAURACJA FORTEZZA

PYSZNE POTRAWY NA KAŻDY APETYT

Zadbamy o podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Wyśmienite dania kuchni polskiej, włoskiej i bawarskiej. Potrawy przygotowujemy tylko z naturalnych i świeżych składników. Możemy zorganizować uroczystości na dużej sali bankietowej (do 100 osób) lub przy kameralnym gronie w komnatach restauracji.

Masz pytania? Napisz do nas!