SPECJALNE OFERTY
DLA NASZYCH GOŚCI

Dla Naszych Gości opracowaliśmy cały wachlarz atrakcji, które umilą pobyt w naszym Hotelu. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma znanymi okolicznymi firmami, wraz z którymi przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowe propozycje spędzenia wolnego czasu.

WYCIECZKI ROWEROWE

AKTYWNY WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE POZNANIA

Goście hotelowi mogą bezpłatnie wypożyczyć rower i zwiedzić na nim uroki naszego pięknego miasta! W zakładce Rowerowe wycieczki znajdą Państwo propozycję tras rowerowych.

STREFA CHILLOUT

ZRELAKSUJ SIĘ!

W okresie wiosenno-letnim, zapraszamy naszych Gości do „Strefy Chillout” która mieści się na 1 piętrze w części hotelowej. Nasi Goście mogą tutaj pracować, relaksować się, zjeść pyszne dania z naszej Restauracji Fortezza, odpocząć w towarzystwie znajomych, zapalić papierosa, zjeść śniadanie w promieniach słońca, czy po prostu być i chillować 🙂

RESTAURACJA FORTEZZA

DOSKONAŁA KUCHNIA

Zapraszamy Państwa do spróbowania pysznych dań z Restauracji Fortezza!

W naszej restauracji serwujemy dania, które rozpalają apetyt już od samego patrzenia. Dania są przygotowywane z najlepszej jakości składników i podawane w pięknej oprawie, dedykowane osobom, które oczekują kulinarnej podróży, degustacji i przyjemnie spędzonego czasu. Poznawanie smaków to coś więcej niż tylko spróbowanie dania.

W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej i włoskiej.

ZAPLECZE BIZNESOWE

KONFERENCJE, SYMPOZJA, SPOTKANIA…

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 6 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem, daje to wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

THAILAMAI MASAŻ TAJSKI

RELAKS W TRAKCIE PODRÓŻY

Założycielka ThaiLamai fascynacje się kulturą Tajlandii i jej holistycznym podejściem do człowieka. Jej własne ponad 20-letnie doświadczenie w tajskiej, zdrowej sztuce życia, stanowią podstawę dla budowania autentycznego salonu masażu, w którym doświadczą Państwo profesjonalnej sztuki masażu tajskiego.

W ofercie znajdą Państwo bogatą gamę rytuałów i różnorodnych masaży.

Co można zyskać odwiedzając ThaiLamai? Głównym celem masażu jest przywrócenie harmonii organizmu poprzez odblokowanie przepływu energii. W tym miejscu z pewnością znajdą Państwo odprężenie, pełnię relaksu oraz moment wytchnienia od codziennego tempa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Partnera.

Lokalizacja: ul. Naramowicka 240

UWAGA! SALON OTWARTY 7 DNI W TYGODNIU!

Wyjątkowa oferta cenowa wyłącznie dla naszych gości. Szczegóły w recepcji hotelu.