Targi Poznań Motor Show 28-31 marca.

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku, zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, czyli targi Poznań Motor Show ruszają już 28 marca.

Rokrocznie prezentowane są tu dziesiątki motoryzacyjnych premier światowych marek oraz aut koncepcyjnych. Na odwiedzających Poznań Motor Show czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych jak i wyjątkowych gadżetów samochodowych czy systemu zabezpieczeń. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas.

Tegorczone targi odbywają się pod hasłem motoryzacji jutra i wokół niego bardzo mocno budowany jest program zarówno od strony ekspozycji poprzez liczne samochody koncepcyjne, jak i za pośrednictwem Kongresu MOVE, gdzie przedstawiciele świata biznesu, polityki oraz nauki rozmawiać będą o kierunkach, w jakich zmierza branża.

Całość programu Poznań Motor Show dopełniają dziesiątki wydarzeń towarzyszących, które w każdym roku dostarczają licznych emocji. Pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu, tory off roadowe, spotkania z gwiazdami telewizji i Internetu są obowiązkowymi punktami dla każdego gościa targów – mówi Dariusz Wawrzyniak, dyrektor targów Poznań Motor Show.

Wymiar targów najlepiej oddają liczby:

  • 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji,
  •  60 motoryzacyjnych premier,
  •  170 wystawców,
  •  151 437 miłośników motoryzacji

Poznań Motor Show to również niezliczona liczba atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących m.in. Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego. A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki.

28-31 marca 2019 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji musi wpisać w swój kalendarz, a następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie i połączyć to wydarzenie z wyjątkowym noclegiem w naszym Hotelu 🙂

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

Kontakt/ rezerwacje

W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt na podany adres e-mail: manager@hotelforza.pl lub przez Formularz kontaktowy. 


Wymagane zgody:


[recaptcha]

Posted in Aktualności.