Sala Wencecja konferencje

Organizujesz szkolenie lub konferencje? Koniecznie sprawdź salę "WENECJA"

Sala Wenecja oferuje powierzchnie o blisko 300 m2.  Wyjątkowość tego miejsca podkreślają mury dawnej fortyfikacji, będące częścią sali.
Do Państwa dyspozycji na powierchni sali oferujemy dostęp do  nowocześnie zaprojektowanej kuchni, dodatkowo uzyskują Państwo możliwość skorzystania z tarasu przy wejściu głównym do sali.

Prócz najwyższego standardu usług i komfortowych sal konferencyjnych, hotel Forza oferuje kompleksową obsługę doradczo-organizacyjną dedykowanego event managera, którego zadaniem jest rozpoznanie potrzeb konkretnego klienta i precyzyjne dostosowanie do nich oferty, a także nadzór nad satysfakcjonującym przebiegiem całości.

Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał kompleksu i okolicy w organizacji dodatkowych atrakcji, jakie towarzyszyć mogą konferencjom czy szkoleniom. Np. wycieczka rowerowa dla miłośników aktywności lub warsztaty kulinarne dla wyczerpanych całodzienną pracą.

 

 

 

Hotel na szkolenie – dopracowane wnętrza

Organizując szkolenia, trzeba wziąć pod uwagę każdy szczegół. Ważne jest, w jakiej sali odbywają się spotkania, lecz nie bez znaczenia pozostaje również ogólny charakter budynku. Hotel Forza to miejsce, które od początku robi bardzo duże wrażenie. Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią. Designerski obiekt urzeka swą elegancją, jak również wysokim standardem oferowanych usług.  Żaden element nie znalazł się tutaj z przypadku. Dbamy o to, aby wyposażenie pełniło funkcję praktyczną, ale też zachwycało swoim pięknem. Przygotowujemy nasz hotel na szkolenie tak, aby każdy gość czuł się w jego wnętrzach dobrze i mógł skupić się na temacie zebrania.

 

Kilkudniowe konferencje w Poznaniu

Pomagamy w organizacji małych, kilkugodzinnych szkoleń i spotkań biznesowych, ale też kilkudniowych eventów. Posiadamy różne sale na szkolenie i dopasowujemy je do wymagań organizatora.

Doskonała lokalizacja – bo przy głównych szlakach komunikacyjnych Poznania oraz w sąsiedztwie Centrum Miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich – sprawia, że Hotel ForZa stanowi idealną przestrzeń do dialogu i nawiązywania relacji biznesowych, opartych na partnerstwie. W przerwie obiadowej, w restauracji Fortezza  goście mogą sprawdzić, jak bogate smakowo i kulinarnie jest Włoska kuchnia.

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 6 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem,  daje to wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem  506 375 444 lub mailowo manager@hotelforza.pl

Posted in Aktualności.