Pobyt biznesowy

Hotel ForZa to idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo.

Hotel Forza to miejsce, które od początku robi bardzo duże wrażenie. Przeistoczenie stuletniego schronu w ultranowoczesny pozwoliło stworzyć miejsce w którym oddycha się historią. Designerski obiekt urzeka swą elegancją, jak również wysokim standardem oferowanych usług.  Żaden element nie znalazł się tutaj z przypadku. Dbamy o to, aby wyposażenie pełniło funkcję praktyczną, ale też zachwycało swoim pięknem

Doskonała lokalizacja

Hotel znajuduję się przy głównych szlakach komunikacyjnych Poznania oraz w sąsiedztwie Centrum Miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich – sprawia, że Hotel ForZa stanowi idealną przestrzeń do dialogu i nawiązywania relacji biznesowych, opartych na partnerstwie.

Nowocześnie urządzone i komfortowe pokoje.

Każdy z pokoi została wyposażony w biurko do pracy, bezprzewodowy internet, minibar (opcja), komfortowe łóżka, zestaw kawy oraz herbaty.

Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał kompleksu i okolicy w organizacji dodatkowych atrakcji, jakie towarzyszyć mogą konferencjom,szkoleniom lub paro dniowym szkoleniom biznesowym.  Np. wycieczka rowerowa dla miłośników aktywności lub warsztaty kulinarne dla wyczerpanych całodzienną pracą.

Bezpłatny, monitorowany parkin

Hotel posiada bezpłatny dozorowany i monitorowany parking mogący pomieścić ponad 30 aut osobowych.

Zaplecze konferencyjne

Pozwalające na organizację szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych lub eventów.

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 6 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem,  daje to wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

zobacz więcej

Stała współpraca.

Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy korporacyjnej gwarantującej atrakcyjne ceny noclegów oraz sal szkoleniowych. Dzięki partnerstwie Państwa konferencje zawsze stają na pierwszym miejsci w ustalaniu rocznego kalendarza.

Restauracja Fortezza

Podczas spotkania biznesowego , w restauracji Fortezza  goście będą sprawdzać jak bogata smakowo i kulinarnie jest Włoska kuchnia.

zobacz więcej

Zainteresowany współpracą?

Prosimy o bezpośredni kontakt: manager@hotelforza.pl

Tel. 48 506 375 444

lub przez Formularz kontaktowy

 


Wymagane zgody:


[recaptcha]